چاپ بشقاب

چاپ بشقاب

چاپ بشقاب

چاپ عکس و طرح روی بشقاب در تبریز

چاپ بشقاب ؛ چاپ عکس کودک و یا عکس اختصاصی و دلخواه شما روی بشقاب، در ابعاد و طرح های متنوع امکان پذیر می باشد. کیفیت چاپ بر روی بشقاب بالا بوده و با شستشو و گذر زمان از بین نمی رود. لطفاً دقت داشته باشید که عکس و یا طرح شما را به صورت مستقیم بر روی خود بشقاب چاپ می نمایید و همین امر باعث کیفیت بالای چاپ و ماندگاری طرح می شود.

اگر به دنبال هدیه ی تبلیغاتی خاص و یا هدیه ی ویژه ای برای اهدا به عزیزان، کارمندان و یا اعطا تحفه ای ارزشمند برای تقدیر از اشخاص در مراسم های خاص هستید پیشنهاد ما به شما چاپ عکس روی بشقاب است. تاریخچه تولید بشقاب در ایران به مدت های بسیار دور میرسد.

در ابتدای شکل گیری تمدن های بزرگ ایرانی همواره نقاشی روی ظروف و بشقاب مورد توجه قرار گرفت.بعد از دوره ی اسلامی نیز با وارد شدن سبک های اسلامی در آثار هنری و استفاده از کوره برای پخت بشقاب های زیبائی با هنر دست شکل گرفت.

بسیاری از مدیران چاپ عکس روی بشقاب را برای هدیه در مناسبت های خاص به کارمندان و یا تقدیر از میهانان VIP تهیه نموده اندو تعداد کثیری از هنرمندان با همکاری شابلون به چاپ آثار خود و آثار معروف جهانی روی این بشقاب ها می پردازند و بازار ویژه و نوینی فراهم نموده اند.

امکان چاپ عکس و طرح ارسالی شما در وسط این بشقاب وجود دارد.چاپ بشقاب و پیش دستی بخصوص چاپ طرح و عکس دلخواه بصورت تمام صفحه بر روی ظروف و بشقاب های چینی و سرامیکی بی نظیر و در مدل های متنوع از جمله خدمات خاص و متفاوت می باشد

.چاپ بر روی بشقاب و پیش دستی بعنوان هدیه ای متفاوت برای عزیزانمان و همچنین گزینه ای فوق العاده بی نظیر و خاص برای تزیین دکوراسیون داخل منزل و محل کار می باشد. به اینصورت که شما می توانید با چاپ طرح و عکس دلخواه خود بر روی بشقاب های متنوع طرح دار و بشقاب های کاملا سفید و ساده , چه بصورت چاپ نیم صفحه و چه بصورت چاپ تمام صفحه این محصول را بعنوان تابلوبشقاب دیوارکوب یا بشقاب رومیزی در تزیین دکوراسیون منازل و محل کار خود به کار ببرید

چاپ سابلیمیشن

در روش چاپ سابلیمیشن روی بشقاب و پیش دستی طرح یا عکس مورد نظر بر روی سطح وسط بشقاب یا پیش دستی بهترتیب به قطر 12 و 9 سانتیمتر قابل چاپ می باشد و امکان چاپ تمام صفحه و چاپ بر روی لبه های بشقاب ممکن نیست. بیشتر اوقات بشقاب های مورد استفاده در روش چاپ سابلیمیشن بصورت طرح دار و گرد اما در طرح های متنوع موجود می باشند و به ندرت بشقاب های سفید ساده در بازار موجود می باشند.

در این روش از چاپ فقط امکان استفاده از بشقاب های مختص این روش ممکن است و امکان استفاده از ظروف مشابه ممکن نیست.(به این دلیل که ظروف مختص چاپ سابلیمیشن با مواد خاصی پوشانیده می شوند که رنگ چاپ به خورد سطح بشقاب برود).

از ویژگی های چاپ به این روش را می توان امکان سفارش تک و همچنین قیمت ارزان و کیفیت چاپ را نام برد.از ویژگی ها منفی این روش از چاپ به جز عدم امکان چاپ تمام صفحه , می توان به این نکته اشاره کرد که با گذشت زمان رنگ چاپ شده بر روی بشقاب در اثر شستشو نسبت به روز نخست کم رنگ تر می شود و طرح چاپ شده مادام العمر نمی باشد.

 

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلمات کلیدی را وارد نمایید