درباره ما

درباره ما

چاپ احمدنژاد فعالیت خود را از سال 1394 از مغازه ای کوچک و با دستگاه های کوچک آغاز نمود. بعد از مدتی بواسطه خوش قولی، کیفیت و مسئولیت پذیری توانست در بازار کار بین مشتریان و همکاران سهمی برای خود ایجاد کند . حاصل تلاش بی وقفه و حمایت مخاطبان، بوجود آمدن فضای کار مناسب که تمام نیاز های چاپی مشتریان و همکاران را فراهم نموده است. به لطف خدا امروز مدعی هستیم که کامل ترین و مجهزترین مرکز چاپ دیجیتال در تبریز هستیم .

ما با تکیه بر نیروی انسانی با تجربه و متخصص و نیز دستگاه ها و تجهیزات به روز، می توانیم با اطمینان کامل کیفیت محصولات خود را تضمین کنیم. لازم به ذکر است علاوه بر تجربه، تخصص و تجهیزات، روند کنترل کیفیت مداوم در حین انجام پروژه ها این اطمینان را چندین برابر می نماید.

ضمانت رضایت مشتری

تجربه کار اشخاص حقیقی و حقوقی با مجموعه چاپ احمدنژاد و نیز مشتریانی که بصورت مداوم با ما در ارتباط هستند، گواه رضایت آنها از عملکرد این مجموعه است. ما در تلاشیم تا بتوانیم از هر نظر مشتریان و مخاطبانمان را راضی نگاه داشته و همیشه میان دیگر همکاران برای مشتریان جایگاه ویژه ای داشته باشیم . معتقدیم موجودیت ما در گرو رضایت مشتریان است. همانگونه که شکل گیری و توسعه ما بر این اصل استوار بوده.

تخصص ما

تخصص چاپ احمدنژاد در زمینه چاپ دیجیتال است. بروزترین ماشین آلات چاپ، برش، سابلمیشن، پرس حرارتی، کاتر پلاتر، پلات و … در کنار تنوع بی نظیری از کاغذ و مقواهای ساده و فانتزی باعث شده مجموعه ما بتواند متنوع ترین خدمات چاپ دیجیتال استان را ارائه دهد. چاپ دیجیتال نه تنها چاپی بسیار فوری محسوب می شود بلکه از نظر کیفیت جزو بهترین نمونه های چاپی است. می توانید تنها یک عدد از پروژه چاپی خود را چاپ کنید، کیفیت آن را بررسی کنید، در صورت وجود هر مشکل چاپی یا املایی آن را رفع کنید سپس به هر تیراژی که نیاز دارید آن را چاپ کنید و مهم تر از همه اینکه کلیه این مراحل تنها به 2 ساعت زمان نیاز دارد! چه چیزی از این بهتر؟ سرعت و کیفیت در کنار قیمت مناسب.

با مجهز بودن به دستگاه های چاپ پلات و لمینت سرد و گرم و انواع سلفون، امکان چاپ در هر عرض و ابعادی برای ما میسر است. از چاپ لیبل تا چاپ تیشرت. لیوان، کارت پی وی سی، انواع پیکسل، بشقاب، عکس، پوستر و … تنها گوشه ای از خدمات چاپ دیجیتال این مجموعه برای شما عزیزان است.

کلمات کلیدی را وارد نمایید