پانج فنری و دوبل تبریز

دسته بندی ها : آخرین مطالب سایت 23 دسامبر 2019 admin 2699 مشاهده

امروزه کاربران کارکردی که از تلق و شیرازه و پانج و یا منگنه کردن برای جزوات و کتاب‌ها انتظار داشتند را در وسایل صحافی از قبیل دستگاه‌های فنر زن یا به عبارتی سیمی کن جستجو می‌کنند.

معمولاً یک دستگاه صحافی فنرزن را می‌توان در دفاتر فنی، انتشارات، مدارس،ادارات و فروشگاه‌های لوازم‌التحریر مشاهده کرد که از جمله لوازم اصلی در امر صحافی برگه‌های یک کتاب، جزوه و مانند آن محسوب می‌شوند.

کاربرد استفاده از دستگاه‌های سیمی کن عبارت‌اند از توانایی نظم دهی به جزوات و کتب، آرشیو سازی مستندات و منابع پروژه، ایجاد سهولت در استفاده از کتاب‌های قطور.

صحافی سیمی پانج فنری و پانج فنری دوبل چیست ؟

نوعی بهم پیوستن برگه ها که با مفتول فلزی که بصورت فنر درآمده و برگه های پانچ شده را بهم متصل میکند. این نوع صحافی بدلیل اینکه کامل باز شده و استفاده از آ سان است و سریع آماده میشود مناسب جزوه و کتابهای هست که زیاد استفاده میشود

فنرهای مارپیچ جهت سیمی کردن کتاب

فنرهای مارپیچ از مفتولهای فلزی ساخته شده اند ،که این مفتولها  پس از فن آوری و کشیده شدن توسط دستگاههای خاص به انواع قطرهایمختلف تبدیل میشوند سپس با توسط دستگاه اکسترودر وبا مواد پلی آمید روکش میشوند و با دستگاههای تمام اتوماتیک تبدیل به فنر مارپیچ میشوند. که در سایزهای ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ،۲۵ ، ۳۰ ، ۳۵ ، ۴۰ ، ۴۵ ، ۵۰ به بازار عرضه میگرند.

مزیت صحافی کردن کتاب و جزوات توسط فنرهای مارپیچ

با پانچ کتاب و دفاتر برگه برگه نمی شوند وکتاب هنگام مطالعه براحتی ورق خورده و تا میگردد .

دارای فرم و ظاهری زیبا میباشند .

فنرهای دوبل

فنرهای دوبل برای مصارف صنعتی و تجاری به کار می رود به عنوان مثال برای منو رستوان ، کاتالوگ، بروشور و .. بیشترین استفاده را دارد. هم از نظر زیبایی و شیک بودن و دوام بسیار بالای آن مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین می تونید جهت ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید ما منتظر شما هستیم

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در ما

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

لینک کوتاه :